פתרון ל-Network Visibility ו-TAPS

בעולם המודרני  מנהלי ה IT מתמודדים עם צרכים מתקדמים  ומאתגרים בדמות רוחב פס גבוה 10, 40 ו-100 גיגה ,שכפול ושיקוף של מידע מערוצי רשת שונים וממערכות Big Data לצורך איחוד וניתוח, באמצעים קיימים כמו Span Ports או Port Mirror הופך להיות אתגר ולעיתים אפילו מגבלה טכנולוגית.

פיתרון ה Network Visibility נותן מענה למגבלות החומרה במתגים השונים של Span Ports הדורשים קונפיגורציה מורכבת  , ניהול רציף, ואף מושפעים באופן מידי בזמן ניצולת גבוהה של המתג, עד רמה של Packet Drops.

בנוסף, ריבוי מוצרי הרשת הקיימים כיום והעוסקים ב "איסוף נתונים", בכל רבדי התקשורת ואבטחת המידע, מחייב פתרון טכנולוגי שיוכל מצד אחד לאסוף את המידע מערוצי תקשורת רבים ולשקף 100% ממנו לתוך מערכות שו"ב ומערכות ניטור ארגוניות אחרות, תוך שימוש ביכולות איחוד, חיתוך ואנליזה של המידע.

פתרון טכנולוגי כזה המייצר ראייה רחבה של המידע הזורם ברשת יכול לייעל את עבודת ה-IT בארגון, להעלות את רמת אבטחת המידע, ולקצר משמעותית זמני טיפול בתקלות בסביבות התקשורת הארגוניות ולהורדה משמעותית בתקורה.

האתגר

  • שכפול יעיל של המידע מתוך ערוצי רשת נבחרים למערכות ניטור ללא איבוד מידע.
  • יכולות איחוד וניתוח של המידע הזורם ברשת, בזמן אמת, תוך שיקוף מלא למערכות שו"ב ומערכות ניטור אחרות.

הפתרון:

  • TAP– מוצר פסיבי המאפשר שכפול של המידע מערוצי הרשת למערכות הניטורללא תלות ביצרן התקשורת. המוצר עובד בתצורות One to One , One to Many ומותאם לעבודה למגוון רוחבי הפס
  • Network Packet Broker (NPB)– מוצר תקשורת אקטיבי המאפשר יכולות מניפולציה, אנליזה ואגרגציה של מידע המשוכפל מתוך ה-TAP-ים ברשת.
  • טכנולוגית שיקוף מידע בתצורת Many to Many: יכולת לקבל מידע ממספר מקורות (TAPs) ולשקף את כולו או חלקים ממנו למספר יעדים (Monitoring Systems) .
  • SmartNIC–כרטיס רשת PCIE סטנדרטי המאפשר יכולות NPB לסביבות קטנות וממוקדות.

מימוש:

Spider Networking בחרה בחברות Gigamon ו IXIA הנחשבות כמובילות בעולמות שכפול ושיקוף נתוני Big Data בתצורות One to Many ו-Many to Many

ixiatower

שירות:

מומחה מטעם Spider Networking לעולמות ה-Network Visibility  יאפיין ויגדיר בתיאום עם הלקוח את הצרכים הטכנולוגיים ויתאים את הפתרון האופטימאלי, על מנת לאפשר שיקוף מלא של המידעמרשת הארגון.

תמיכה:

לרשות לקוחותינו עומד מוקד הפעיל 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה המאויש על ידי מהנדסי Spider Networking.