טריון-לוג'יק הצטרפה לקבוצת ספיידר פתרונות

ספיידר פתרונות מקבוצת א.מ.ת מחשוב: "רכישת טריון-לוג'יק תאפשר לנו לספק ללקוחותינו סל שירותים מלא הכולל תשתיות אבטחת מידע וניהול אירועי סייבר"

חברת ספיידר פתרונות בע"מ (SPIDER SOLUTIONS LTD), המתמחה בשירותי ומערכות אבטחת מידע לגופים המובילים במשק הישראלי, הודיעה ב – 8.6.2016 על רכישת חברת טריון לוג'יקס סקיוריטי סולושנס בע"מ(TRION LOGICS SECURITY SOLUTIONS LTD), לה ניסיון וידע רבים בהטמעת מערכות ניהול אירועי אבטחת מידע  (SIEM), בהפעלת צוותי תגובה לאירועי סייבר ובניהול חדרי תפעול ובקרת אירועי אבטחת מידע (SOC).  

 

רפי קוקוטק, מנכ"ל Spider Solutions, מסר: "במשרדי ממשלה, גופים מסחריים, מוסדות אקדמיים, רפואיים או פיננסיים, כמו גם בתעשייה ביטחונית או אזרחית, קיים צורך קריטי ברכישת כל תשתיות ושירותי אבטחת המידע מחברה אחת האחראית 'מקצה לקצה' על שלמות המידע, בסיסי הנתונים, ושגרת פעילותם של מערכי המחשוב בהיבטי אבטחת מידע.

בימים אלו בהם מתקפות סייבר משביתות את פעילותם של ארגונים ואף מסכנות את המשכיותם העסקית – הולכת וגדלה הדרישה מצד גופים גדולים לרכוש סל אחוד של פתרונות תקשורת ואבטחת מידע.

הוספת תחומי פעילותה של Trion Logics לאלו של ספיידר פתרונות, מרחיבים את סל המוצרים והשירותים הנוכחי ומאפשרים לנו להציע מענה הולם למגוון האתגרים העומדים בפני כל ארגון בהתמודדות עם מגוון מתקפות הסייבר להם אנו עדים בימים אלו.

הסינרגיה בין פעילויות שתי החברות באה לידי ביטוי בתוצר הסופי אותו מקבל הלקוח: סל שלם של מוצרי אבטחת מידע המבטיח את רציפות פעילותו וביטחון המידע של הארגון מקצה לקצה"

 

אריק נחמיאס, מייסד ומנכ"ל Trion Logics: "אנחנו עדים לגלי התקפות סייבר הולכים וגדלים על ארגונים ומוסדות, גדולים, בינוניים וקטנים כאחד. בין אם מטרות התוקפים הן פליליות או לאומניות, פוטנציאל הנזק הנגרם לחברות הוא ענק ועלול לשבש את מרקם פעילותם ולפגוע בהם אנושות, תדמיתית ומסחרית.

הסיכוי לאירוע אבטחת מידע או סייבר בכל ארגון גבוה מאוד ולמעשה הוא רק שאלה של זמן. מוכנות מבעוד מועד מפני מתקפה שעלולה להשחית את בסיסי הנתונים של הארגון או לגרום נזקים כבדים אחרים למערך המחשוב היא קריטית ול- Trion Logics יש את הכלים והמתודולוגיה, הניסיון והיכולת המקצועית למנוע מתקפה ולהתריע מפניה, לצמצם את נזקיה אם כבר התרחשה וכן לחקור אותה בדיעבד, על מנת לסתום פרצות עתידיות.

ההתמחות הייחודית של Trion Logics היא בהטמעת מערכות לניהול אירועי אבטחת מידע וסייבר (SIEM), אספקת שירותי מומחה ל- 'תגובה מהירה' ((Incident response והתמודדות עם משברי סייבר וכן בניהול חדרי תפעול ובקרת אבטחת מידע (SOC). רכישת החברה תאפשר לנו לספק לארגונים וחברות בהם ל- Spider Solutions יש כבר נוכחות טכנולוגית ומסחרית – את מגוון השירותים בו Trion Logics מתמחים"

 

Spider Solutions נמצאת בבעלות חלקית (60%) של א.מ.ת מחשוב הנסחרת בבורסת תל אביב, נוסדה בשנת 2000 ומעסיקה מעל 60 עובדים, רובם מתחום אבטחת המידע ותקשורת הנתונים. Spider Solutions מתמחה באפיון, הטמעה ותחזוקת פתרונות תשתיתיים לאבטחת מידע ומפעילה מוקד טלפוני מקצועי המאויש 7/24 על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת.  לחברה מוניטין ייחודי וחזק והיא משרתת בנאמנות מאות לקוחות בישראל הנמצאים בחזית התעשייה, האנרגיה, הביטחון, האקדמיה, הרפואה והפיננסים. 'ספיידר פתרונות'  זכתה בתואר "Four Stars Elite" של חברת צ'ק פוינט, רמת השותפות המקצועית הגבוהה ביותר בישראל. משרדי הנהלת החברה ממוקמים בפארק ההי-טק אפק שבראש העין.

Trion Logics נוסדה בשנת 2013 על ידי 3 שותפים: אריק נחמיאס (CEO), שגיא גולדפריד (COO) ונדב אהרון נוב (CTO) והיא מעסיקה כיום 9 עובדים בעלי רקע הנדסי בתחומי התכנה ואבטחת מידע. לחברה רשימת ארוכה של לקוחות פעילים בישראל ובפנמה.  החברה תמשיך לפעול ממשרדיה שבבניין עזריאלי בחולון.